Ερμής - Ολυμπιακός Λιοσίων 4 - 0 11/09/2019

Γενικά

Συνέχεια στα θετικά αποτελέσματα για την ομάδα καθώς σε φιλικό αγώνα που έδωσε με αντίπαλο τον Ολυμπιακό Λιοσίων επικράτησε με σκορ 4-0. Πολύ καλό πρώτο ημίχρονο με κατοχή μπάλας και αρκετές ευκαιρίες με την ομάδα μας να προηγείται με 2-0 με τέρματα των Βυρη και Μικρούλη. Ίδιος ρυθμό και στα δεύτερο ημίχρονο όπου επιτεύχθηκαν αλλά 2 τέρματα με σκόρερ τους Τζανιδακη και Μελη. Ένα ακόμα θετικό δείγμα της καλής δουλειάς που γίνεται από το προπονητή της ομάδας κ Καλυκα, εν αναμονή και της έναρξης του πρωταθλήματος.
Η αρχική ένδεκαδα ήταν η εξής : Παπακώστας, Μετχατ, Μικρούλης, Γιαννακοπουλος, Καλιακουδας, Καραγιάννης, Στακαι, Σκονδρας, Τζανιδακης, Κιουκου, Βυρης.
Έπαιξαν ακομη: Μποτος, Θεοδοροπουλος, Λάζακης, Νταλακος, Αντωνίου, Καρατζάς, Μελης, Σεναι, Κασσιαβος , Λαγκαδιτης και Σαμαρης.

Ο Γιάννης ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ στον ΕΡΜΗ! | Ηλυσιακός - ΕΡΜΗΣ 0 - 0